198
0
SHARE

Стадионът снощи показа истинското лице на всичко, случващото се в държавата.

Освен, че ни вкараха шест гола, българските фенове се показаха като истински диваци. Когато си истински малък и жалък демонстрираш високомерие и агресия.

Расистките възгласи към английските играчи се превърнаха в централна тема за всички медии във Великобритания.

Мачът бе на косъм от прекратяване. През първото полувреме се стигна до две прекъсвания. След паузата отборът на домакините е обмислял да не се върне на терена. Все пак обаче са решили да излязат и да довършат срещата. Част от тях разказват, че са видели нацистки поздрави от трибуната и маймунски скандирания по техен адрес.

На почивката Ивелин Попов, капитан на националния отбор се опита да говори с феновете в опит да успокои напрежението.

Всички „големи“ си тръгнаха преди края на мача – и спортния министър Красен Кралев, и шефът на БФС Борислав Михайлов.

В крайна сметка единствен Красимир Балъков каза на глас това, което е ясно за всички: „Нямаме класа, просто и елементарно. Резултатът е 6:0 и мен ме боли, и футболистите ги боли, но в крайна сметка това ни е реалността“

Бившият национал Димитър Бербатов, който наскоро сложи край на футболната си кариера заяви: „Превъзхождат ни. Спринтове, подавания, самочувствие, всичко…“